Obsahuje vitamin C, což je silný antioxidant, který pomáhá rozjasňovat pleť a chrání ji před vnějšími vlivy. Niacinamid zklidňuje, sjednocuje tón pleti a jemně zlepšuje texturu. Kyselina salicylová je ideální i pro citlivou pleť, čistí póry a působí proti drobným nedokonalostem.
Sérum má lehkounkou, nemastnou konzistenci, která se krásně vstřebává a nezanechává lepivý film. Na pleti je příjemné hned po nanesení, a co musím vyzdvihnout – ta vůně! Jemná, svěží, s nádechem citrusů. Každé ráno mám díky ní pocit, že dávám pleti doslova šťávu.Už po pár dnech používání jsem začala vnímat rozdíl. Pleť působila rozjasněněji, živěji a méně unaveně – i bez make-upu jsem si začala připadat „svěží“. Suchá místa postupně mizela, tón pleti se sjednotil a celkově působila pokožka mnohem zdravěji.
A co je pro mě důležité – žádné podráždění, žádné začervenání, žádné vysušení. I na mojí citlivější a sušší pleti sedí skvěle.
Ahoj, vitamin C v skincare moc nevyhledávám. Dřív jsem měla kyselina hyaluronová éru a teď aktuálně si ujíždím na niacinamidu. Séra Garnier mi nesedly teta konkrétně to hyaluronové a další jsem už pak nezkoušela.
OdpovědětVymazatProdukty s Cčkom áno ale tú citrusovú vôňu by som nedala veru.
OdpovědětVymazat