Milí čtenáři...

Milí čtenáři,

chtěla bych se vám omluvit za svou neaktivitu tady na blogu. Uvědomuju si, že to není jen pár dní, ale už víc než měsíc, co jsem se odmlčela.

Upřímně, poslední období pro mě nebylo vůbec jednoduché. Řeším spoustu věcí a dostala jsem se do bodu, kdy jsem byla psychicky i fyzicky úplně vyčerpaná a složená. Bohužel to ještě bude běh na dlohou trať a nevyřeší se vše hned, časem i řeknu, co se dělo, ale teď to ještě nejde. A i když to pořád není stoprocentní, snažím se postupně vracet zpátky k věcem, které mě baví a tenhle blog mezi ně rozhodně patří. Poprvé jsem po měsíci sebrala sílu teď odpoledne a vylezla na terasu, kterou jsem po zimě uklidila a připravila na sázení. 

Články určitě budou. Mám toho spoustu, co Vám chci sdílet, dohnat a napsat, jen to teď půjde možná pomaleji, než jste byli zvyklí. Na Instagramu jsem už o něco aktivnější, ale ani tam si zatím netroufám říct, jestli zvládnu být pravidelná.

Děkuju za vaši trpělivost a že tu se mnou pořád jste ❤️

5 komentářů:

  1. Neboj sa my to prežijeme, dopraj si času koľko chceš a hlavne držím palce, nech je lepšie.

    OdpovědětVymazat
  2. Držím palce, ať jde všechno k lepšímu.

    OdpovědětVymazat
  3. Jsou období kdy to prostě nejde....netrap se. Důležité je, abys byla v pohodě. Držím palce a těším se.

    OdpovědětVymazat
  4. ❤️❤️❤️ hlavně zdravíčko

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, moc si toho vážim. Na každou Vaši reakci se snažím odpovídat, případně mě můžete kontaktovat i soukromě na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...