Tekuté oční stíny Lambre

Lambre je francouzská značka přírodní kosmetiky. V jejím sortimentu najdete jak dekorativní, tak i pečující kosmetiku, nebo parfémy. Vznikla v roce 1999, veškerá produkce je vyráběna ve Francii, i když hlavní sídlo má momentálně v Polsku. Produkty jsou podrobovány přísné kontrole francouzských specialistů. Jednotlivá balení pak pochází od výrobců z Itálie, Německa, Anglie a Polska.

Od značky Lambre mám doma již lak na nehty, se kterým jsem spokojená, teď se ale podíváme na tekuté oční stíny, na které jsem četla různé recenze. Některé pozitivní a jiné naopak. Jak jsem spokojená já?
 
Stíny mám v odstínu 06 Růžová perla, je to opravdu světlounká barvička, podle názvu perlová no. Stíny jsou v praktickém balení s aplikátor. Balení se mi líbí a s aplikátorem se dobře pracuje, občas na něm ale ulpívá příliš mnoho barvy, tak je třeba otřít. Při aplikaci musíte líčit poměrně rychle, jelikož stíny rychlostí blesku zasychají a poté už s nimi moc nehnete.

Stíny jsou hezky pigmentované, při větší vrstvě už jsou výraznější a na očích vypadají dobře, mají takový lesklý efekt. Ovšem teď přichází do nejdůležitější. Na očích mi vydrží možná tak dvě hodinky a pak se slijí, výdrž je naprosto mizerná, což je škoda. Líčím se s nimi tedy pouze na doma, když nikam nejdu, je mi totiž líto je vyhodit.

Obsah: 3,5ml
Cena: 139Kč
Hodnocení: 1/5
Jeden bodík je pouze za to, že se s nimi dobře pracuje a tu chvilku dobře vypadají.

3 komentáře:

  1. Mě tekuté stíny nikdy nelákaly a tyhle na tom nejsou jinak...

    OdpovědětVymazat
  2. Já tekuté stíny děsně nesnáším, vždycky mi vjedou do mezer (:D) a na očích kde nic tu nic. ale třeba kamarádce děsně vyhovují, má suchou pleť, takže drží kde mají.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...