MUA - BB Foundation BB krém

Hezký den, jak se máte?
Mě v novém roce začla delší práce, takže třikrát v týdnu chodím z práce až tak v půl sedmý, dva dny sice končím dříve, ale stejně je to síla. Pracuju "přesplnej" úvazek. :D Když to bude moc, tak si můžu zkrátit ještě jeden den, ale to Vidim časem, bude záležet i na jiných okolnostech..Čekali Vás také nějaké změny?

Ale teď k dnešní recenzi. Už jsem to tu párkrát psala, já na BB krémy prostě nejsem. Ty asijský mě nechytly vůbec a celkově jsem se skamarádila jen s Dermacolem, který byl fajn společníkem u moře. Stále dávám přednost make-upům s vyšším krytím, i když ho nepotřebuju a BB testuji pouze doma, když nikam nejdu. Zkrátka BB nejsou pro mě a asi nikdy nebudou. A tenhle od MUA už vůbec ne...

BB slibuje perfektní krytí nedokonalostí, sjednocení pleti a rozjasnění. Má dodat pleti sametový vzhled, zdravou barvu a je inspirován asijskými BB. Co slibuje, to nesplňuje ani v nejmenším.

Má hodně hutnou konzistenci, i když použiju před aplikací krém, hrozně špatně se roztírá. Krycí schopnost je minimální, menší nedostatek zakryje, lehce překryje červený nos, ale žádná sláva to není. Co se týče sjednocení, mě přijde, že spíše flekatí, než aby pleť krásně sjednotil.

Nedoporučila bych ho mastné, problematické pleti, on je totiž hodně mastnej, vždy po aplikaci se celá lesknu, takže musím dost pudrovat. A i s mojí suchou pletí při každodenním používání dělal lehce divy.

Obsah: 30ml
Cena: 149Kč
Hodnocení: 1/5

3 komentáře:

 1. Asi jsem neznalec, ale já neznám ani značku MUA, natož BB cream od této značky :D
  Každopádně u mě se žádné změny nekonaly. Až teda na to, že budou ty přesčasy, na které se tam moc netěším :/

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám od MUA moc ráda paletku s korektory, dokonale zakryjí kruhy pod očima a veškeré pupínky a další nedokonalosti. :) Za recenzi na BB děkuji, alespoň vím, co nezkoušet (mastná BB doslova nesnáším).. :) Miraculous Style GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 3. Nj, BB taky nepoužívám. Buď jen krém, nebo když se chci opravdu upravit tak make-up nebo více krycí CC krém :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...