Dovča IV.část - Zoo Ostrava, Trojmezí

Po dvou nocích strávených v Olomouci byly na řadě dvě noci v Rožnově pod Radhoštěm a tam hlavní cíl naší dovči Radegast. Ale ještě než jsme vyjeli, Honzu napadlo, že by jsme se mohli podívat na Trojmezí v obci Hrčava, která je vklíněna mezi Polko, Slovensko a Českou republiku. Z Olomouce to byla ale poměrně dálka, přesto jsme ale ještě stihli zoo Ostravu.

Zoo Ostrava nás na začátku překvapila vchodem, dostanete klasické papírové lístečky, které Vám o kus dál další paní natrhne, to se jen tak už nevidí :D Jedná se ale o provizorní vchod, hlavní se teprve staví. Co se týče zoo, je veliká, prostředí hezké, ale například výběhy pro šelmy se nám moc nelíbily. Když to srovnáme s pražskou, kde tygr má super výběh, tak tady docela malý a ošklivý. Na konci jsme ale měli kliku na pandu červenou, takhle ji zahlídnout, to se nám snad ještě nikde nepovedlo :)No a po zoo jsme tedy vyrazily na Trojmezí. Přímo k němu jsme to od auta měli asi 2km, tam to šlo, šli jsme z kopce. Nazpátek přiznávám, že už jsem trochu fňukala, do kopce a už jsem byla pěkně uťapkaná z celého dne :D O Trojmezí se nebudu moc rozepisovat, více ze můžete dozvědět například tady.


A teď už hurá do Rožnova, na který se můžete příště :)
Opět mě zajímá, zda jste navštívili někdy zoo Ostrava či dokonce Trojmezí?

4 komentáře:

 1. No fotky ze zoo mě opět dostaly, super! A ta cesta, co fotíš, tam by se jezdilo na kole nebo inlainech, mmmmmm :) Valerie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to nevim, tady mame vyfocenou rovinu, ale pak je to poradne strmy kopec:)

   Vymazat
 2. Jé, tak tuhle zoo znám hooodně dobře. :) A s těmi výběhy šelem máš pravdu, myslím že pořádný mají jenom lvi (větší venkovní, prosklený), ale zbytek je dost bída..
  Ale ty fotky jsou náádhera, musím tam zase někdy zajít. Nejvíce mě vždycky baví vydry a pak krmení psíků mývalovitých. :3

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...