Dulcia - Krém proti vráskám s kyselinou hyaluronovou a Q10

Krásný den,
jak jste si užily poslední prázdninový víkend? Prázdniny pomalu, ale jistě končí a i když se mě škola netýká, přesto konec léta díky své práci také prožívám. A upřímně, nejsem vůbec nadšená, ty dva měsíce jsou zkrátka pohodovější.

Pojďme ale k něčemu pozitivnějšímu a tím bude dnešní recenze. Od značky Dulcia jsem díky e-shopu krasnakazdyden.cz vyzkoušela již pár produktů a byla jsem moc spokojená. Krém proti vráskám s kyselinou hyaluronovou ihned zaujal mamču, takže recenze bude obsahovat spíše její pocity.

Krém obsahuje olej z mrkvových tkání a šípkový olej, který působí proti stárnutí pleti a pleť pročišťuje. Avokádový olej spolu s vitamínem E zas pomáhá unavené pleti. A jak už napovídá název krému, samozřejmě obsahuje i kyselinu hyaluronovou a koenzym Q10, které pronikají do pleti a stimulují přirozenou obnovu buněk. 

Je vhodný pro všechny typy pleti, ale samozřejmě ho nejvíce ocení zralá pleť. U mastné pleti reguluje tvorbu mazu, suchou pleť zas hydratuje. Používá se na denní i noční péči.

Po otevření krému Vás na první pohled zaujme krásná, žlutá barvička. Konzistencí bych ho přirovnala k hutnějšímu mléku. Je lehký, ale zas ne vyloženě řídký a určitě to není žádný pořádný hutňák. Prostě hutnější mléko, stačí ho ovšem použít málo, takže docela dlouho vydrží.

Krém se velmi dobře roztírá a hlavně perfektně vstřebává. Do pleti se vsákne tak rychle, že není problém okamžitě použít make-up. Má příjemnou, netypickou vůni. Vůně je poměrně výrazná, pokud patříte mezi milovníky kávy, tak krém budete milovat, jelikož v popředí je cítit právě káva.

A výsledky? Pleť je po použití nádherně hebká, vyhlazená a na dotek krásně sametová. Výsledky jsou vidět velmi brzy. Za mamču to je jeden z nejlepších pleťových krémů, které vyzkoušela. Sedl ji ve všech směrech.
Obsah: 50ml
Cena: 539Kč
Hodnocení: 5/5

Moc děkuji e-shopu krasnakazdyden.cz za poskytnutí produktů k recenzi.
 
Jak Vás krém zaujal?
Zkoušely jste již něco od Dulcie?

4 komentáře:

 1. Tento krém jsem měla na seznamu a chtěla ho v září koupit. Trochu mě ale zaráží vůně kávy. Jelikož jsem se nedávno zbavila závislosti na kofeinu, asi by ve mě krém vzbuzoval chuť se ke kávičce znovu vrátit :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tuto značku nějak přehlížím a zatím jsem od ní nic nevyzkoušela


  BLOG: KOSMETIKA PŘÍRODNĚ

  OdpovědětVymazat
 3. Krém musí být super! Určitě by se mamce hodil, musím na něj mrknout.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...