Šťastné a veselé Vánoce

Milé čtenářky, případní čtenáři,
ráda bych Vám popřála krásné prožití Vánoc, hlavně se nestresovat a dnešní den si užít. Mě letos ta pravá vánoční nálada trochu chybí, ale tradice se musí dodržovat, takže hned ráno vyrážím s kamarádkou na kafíčko a skleničku a skleničkou budu pokračovat i odpo se sousedkou, takže na to se těším. A večer na kapra, mňam, na toho se těším celý rok.

Až do 7.1. mám dovču, takže ji hodlám trávit u pohádek s cukrovím na klíně a přípravou nových článků. Tímto Vám moc děkuji za věrnost v letošním roce a těší mě, že Vás blog stále baví a vracíte se, i když je mi jasné, že instagram vede o krapet více.

Ještě jednou Vám přeji krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a hlavně ať tento čas strávíte se svými nejbližšími.

Krásné Vánoce.

9 komentářů:

 1. Krásné Vánoce i tobě. A užij si povánočního volna.

  OdpovědětVymazat
 2. Taky přeji krásné a pohodové Vánoce :-)

  OdpovědětVymazat
 3. I Tobě krásné Vánoce, klid, pohodu a radost:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem si včerejší den užila, vlastně si celkově letošní vánoční svátky užívám a mám dobrou náladu. I já ti dodatečně přeji krásné svátky.

  Terezah-style

  OdpovědětVymazat
 5. Such an amazing blog post….very informative also…. I gain a lot of information from this..thanks for sharing it..
  Book online bus ticket from Redbus

  OdpovědětVymazat
 6. Přeji klidné a šťastné svátky :)
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, moc si toho vážim. Na každou Vaši reakci se snažím odpovídat, případně mě můžete kontaktovat i soukromě na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...