Random aneb červen 2021

První půlka roku je za námi, ufff. To to utíká, plánujete na léto nějakou dovolenou, nebo alespoň cestování tady po Čechách a prodloužené víkendy? Já osobně bych k moři hrozně ráda, chybí mi, ale to cestování je teď zas docela na houby a rizikové, podmínky se mění každou chvíli. A co hlavně, koupila jsem auto, takže jsem poměrně vykrvácela a spíše to vidím na menší výlety.

Co se týče auta, tak po první jízdě jsem ho chtěla vrátit s tím, že i nadále budu jezit uberem. Neřídila jsem asi sedm let a ani předtím jsem toho moc nenajela, takže vyježděná nejsem a strach je veliký. Teď už se to teda lepší, po Praze už si troufám i sama a o víkendu jsem odřídila cestu do Berouna a zpět. Přesto na dálnici jsem se bála předjet do levého pruhu, přišlo mi, že to tam sviští a nestihnu to, ale to bude asi jen o tom, než se do toho více dostanu. A parkování? Tak to je kapitola sama pro sebe. Ani na úplně prázdném parkovišti nejsem schopná najet tak, abych nestála přes dva pruhy a zajet mezi auta? Tak to jedině s navigátorem :D Zas si ale říkám, že když už budu jezdit, tak se nesmím nechat odradit právě parkováním a kdyby někdy byl problém, tak holt požádám nějakého chlapa :D :D

Bohužel červen byl i smutným měsícem. Bella onemocněla. Už pdes pár měsíci docela zhubla, ale jinak byla v pořádku. Ted zhubla opět hodně, přerostly ji přední zoubky, udělaly se boule na tváři, spadlo ze zánětu ouško...I přes antibiotika se boule neustále plnily hnisem a boužel důvod byl takový, že se jí na spodní čelisti udělal útvar. Byla ale statečná a chápavá, najednou z umanuté a protivné ženské se stala mazlem, který vyžaduje pozornost a chápe, že se jí snažíme pomoct. Bojovala statečné, ale bohužel 25.6. už nezbyly síly....

Kavárna v Exilu / Modřany

Bellinka

Chybíš mi...

Žižkovská věž / Pizza šneci / Ranní procházka po prázdné Náplavce

Konečně u kadeřnice v Hair by Martina / Umřu na cukr :D

Potkaly jsme se s Tess / Donut Shop Prague / Sladká odměna :D

Kávička s kamarádkou / Pohledy <3 / S Veru na obídku

Zmrzlina / Gnocchi / Ledová kávička

Barča / Rolls Bar v Riegrových sadech

Sezóna ledové kávy :D / Rajská polévka / The Minners káva

Autíčko

Jaký byl Váš červen?
Užili jste si ho?

16 komentářů:

 1. Bellinky je mi moc moc líto. Doufám, že se ti bude zlepšovat nálada a nebudeš moc dlouho smutná. Já mam staršího kocoura a bojím se každého dne.

  Každopádně jinak mi přišel tvůj červen moc pěknej. Hodně dobrůtek! Jinak já bych strašně moc chtěla k moři, ale ty podmínky? Děs. A normálně bych snad jela sama. Abych měla od každého úúplnej klid. No uvidím po druhé vakcíně. Ale nejspíš se zase všechno zhorší, takže já nevím :D.

  FITNESS OBLEČENÍ, KTERÝ MILUJU | Verča ze Ztracena v Praze

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel mám samé staré chlupáče, takže Ti rozumím :(
   Hlavně se ty podmínky furt mění...

   Vymazat
 2. :( - život nese i smutné chvilky. Ať tě v červenci potkávají samé veselé věci.

  OdpovědětVymazat
 3. Ty o Bellinku, já pak přišla o Kuře :( kéž by se už do konce tohohle roku děly už jen dobré věci.
  Je super, že už takhle jezdíš! Závidím :)
  A donuty někdy zopákneme! ^_^

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viděla jsem, rozbrečelo me to, jak i to s Bellčou bylo čerstvé 😞

   Vymazat
 4. Ty jo, vlasy až po pás a to doslova ☺♥. Autí je nejvíc. Krásný den ☺♥

  OdpovědětVymazat
 5. Ty tvoje sladký bomby mě baví na Instagramu :-) a to auto, to je paráda, vždycky se mi líbilo :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Skvelý článok! Milujem paradajkovú polievku a máš nádherné vlasy! :)

  Petra z FRENCHSTYLE | Sleduj ma aj na Instagrame

  OdpovědětVymazat
 7. Ty gnocchi se špenátem jsou snad mé nejoblíbenější jídlo, také si je ráda dávám. :) Měla jsi hezký červen, ať je povedený i červenec. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Já si bez auta neumím představit život, musím dojíždět do práce a vlastně jezdím každý den. Taky se sžijete, neboj :)
  My jedem na dovču až v září, pokud zase všechno nezavřou, ale jen tady v ČR. Na moři prostě nic nevidím :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, moc si toho vážim. Na každou Vaši reakci se snažím odpovídat, případně mě můžete kontaktovat i soukromě na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...