My Valentine`s day

Krásnou sobotu,
dnes si dáme odlehčený článek týkající se ještě včerejšího Valentýna. Osobně mám tento svátek opravdu ráda, nepatřím k těm, kteří tvrdí, že je to americký, komerční a že láska se přece má vyznávat i jiný dny a ne takhle nuceně. Ano, má se vyznávat i jiný dny, ale proč ji nevyznat i v tento den. Dyť je to přece hezký, že láska má svůj vlastní svátek :) Navíc všude všechny ty srdíčka, to je moje :D

Ne že by jsem vyloženě nějak hodně slavila, to opravdu ne. Ale nějaká maličkost, večeře, i to samo stačí a je to fajn. Tento rok žádná večeře v restauraci, ale sám uvařil, což mi přišlo mnohem hezčí a romantičtější. K jídlu bylo kuře texas a bylo výborný a naštěstí ne moc pálivý, takže jsem to snědla bez problémů :D

Jako dezert byl čoko dort, který jsem pekla, ale o tom příště, bude recept. Koukali jsme na Harryho a k tomu si večer dali sekt s jahodama, mňam, jahody zbožňuju.

A to nejlepší, dostala jsem nádhernou kytičku, je překrásná. Kytky nedostávám běžně, spíše jen k narozeninám, svátku apod, o to větší radost z ní vždycky mám.

Jak jste Valentýn oslavily Vy? Nebo vám tento svátek nic neříká?

3 komentáře:

  1. Taky jsem dostala kytičku :))

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Krásná kytička :) To my jsme s přítelem lenošili u filmů, dali jsme si dort, pizzu a udělali jsme si příjemný večer :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...