Kosmetika Moje - Řasenky Best a Giga

Krásnou neděli,
jak si užíváte víkend? I když není nijak hezky, včera jsme vyrazili i s hafanem do lesní zoo v Chuchli. I když je malinká, tak to bylo moc fajn a alespoň pár fotek Vám příští týden ukážu. Ale už k dnešnímu článku.

Pokud jste ještě neslyšely o kosmetice Moje, tak je čas to napravit. Jedná se o poměrně novou českou značku, která vznikla v roce 2013. Mottem značky je "Krása pro každý den", vyznačuje se tím kombinace krásy, dobré kvality a příznivé ceny. Ceny jsou opravdu skvělé a může si je dovolit každá žena.
Zde najdete prodejny, kde kosmetiku Moje můžete sehnat. Na stránkách se samozřejmě dozvíte i více info o značce. Dnes se podíváme na dvě řasenky, který mi přišly v úžasném balíčku k testování. Příště se zas můžete těšit na jiné produkty. :)

Řasenka Best
Řasenka pro dokonale natočené, objemné a prodloužené řasy. U kosmetiky Moje se mi strašně líbí všechny obaly, působé něžně, jsou dívčí a veselé. A zrovna tahle řasenka má krásný obal, růžová s černou je super kombinace, proto jsem první sáhla po téhle řasence a neudělala jsem chybu. Je opravdu best.

Má menší plastový kartáček, který si poradí s každou řasou. Řasy krásně prodlouží, dodá jim objem a neslepuje je. Během dne drží na svém místě, nerozmazává se a ani neopadává. Tahle řasenka patří mezi ty nejlepší, co jsem zatím měla.
 
Obsah: 8ml
Cena: 79,90Kč
Hodnocení: 5/5


Řasenka Giga
Řasenka pro gigantický objem s regeneračními účinky vitamínů E, C a F. U téhle už budu trochu kritická, jelikož mi tolik nesedí. Řasenka má velký kartáček, ale pracuje se s ním poměrně dobře, na to nemůžu nic říct.

Řasám dodá objem, během dne se nerozmazává, ani neopadá, ale lehce slepuje. Za tohle oběma řasenkám dávám velké plus, jelikož v poslední době mi přišlo, že snad každá řasenka se mi pod okem mazala. U Moje s tím nemám žádný problém.
Problém ale nastává s dolními řasami. Na levém oku je mám asi divný, protože Giga není jediná, která si s nimi neporadí. Bohužel dolní řasy slepí, vytvoří na nich cucky a řasy vypadají opravdu nehezky.
 
Obsah: 11ml
Cena: 79,90Kč
Hodnocení: 3/5

Upozorňuji, že řasy máme každá jiné. To, co sedí mě, nemusí sedět Vám. Řasenka je podle mě hodně individuální. :)

Moc děkuji kosmetice Moje za poskytnutí řasenek k recenzi.

6 komentářů:

 1. U té první řasenky se mi zalíbil také kartáček, takové mám nejraději :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. já jsem od nich ještě nic neměla, ale normálně jsem celý sortiment viděla u nás kousek od práce ve večerce! takže si asi brzo něco koupím :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tak tu druhou bych zřejmě milovala, takový krásný kartáček! :D
  Hedwica♥

  OdpovědětVymazat
 4. Já bych asi šáhla po první řasence Best. Má super kartáček. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mám Best a Perfect, zkoušela jsem i Giga, ale Best je best :)

  OdpovědětVymazat
 6. O téhle kosmetice jsem vůbec neslyšela, určitě si koupím tu první, pomalu mi dochází řasenka co mám teď, tak se nová bude hodit.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...