Random aneb květen 2014

Hezkou neděli :)
Máme za sebou první týden června a je tedy na čase, podívat se, jaký byl vůbec květen.
Nejlepší část května jsem Vám již ukazovala a to byla dovča. Jinak se v květnu toho moc nedělo, ale přesto utekl strašně rychle. Nebudu to ale protahovat a vrhneme se na to.

 • Bílé růže mám moc ráda.

 • Všechny články z dovči najdete zde. Byli jsme s Honzou v Olomouci a Rožnově pod Radhoštěm. Cestou jsme ještě navštívili Slavkov, Vyškov, Ostravu, mrkli na Trojmezí a cestou domu ještě do zlínské zoo. 


 • Když jdeme s mamčou nakoupit, většinou to pak zakončíme kafčem a chlebíčkem či dortíkem. Někdy zvládneme všechno :D


 • Po více jak dvou letech jsem dala vyvolat fotky, bylo jich přes 1200 + ještě alba. Peněženka pláče, ale mám z fotek hroznou radost. Akorát je dávám vyvolávat do DM a už po druhé se mi stalo, že byly dražší než měly být. Doma si dělaly srandu, že to je množstevní "sleva" :D Nevím, jak je to možný, určo jsem zaškrtla dobře.

 • Holky se hrozně nerady fotí, jakmile vidí, že je chci vyfotit, tak otočí hlava a nebo rovnou odejdou. Většinou je mám mázlý, z boku a nebo ocas. Mám s nimi hrozně málo fotek, zvláště z poslední doby. Taky se Vaši psi neradi fotí?


 • V květnu jsme letos poprvé vytáhli s Honzou brusle, počasí už tomu krásně přeje. Hned jsem si spálila pořádně rameno :D

 • S mamčou jsme se stavily na číně. Já si vždy dávám smažené nudle s kuřecím masem si gyrosem...

 • A zkoušela jsem poprvé cupcaky. Doma měly velký úspěch. Mamči přítel moc sladký nemusí, ale byl z nich tak nadšen, že chce další. Bohužel je ale pokazily papírové košíčky, které absolutně nedrží, takže tvar měly spíše placatý :D


Jak jste si květen užily Vy?

10 komentářů:

 1. Fotky doporučuju vyvolávat v Pikliu. Jsou kvalitní, poměrně levné a vždycky jsem dostala slevu na další nákup :)

  OdpovědětVymazat
 2. ty cupcaky musíš mít v muffinovém plechu jinak ti vždy udělají neplechu ;) jinak náš králík se taky odmítá fotit a okamžitě pozná, kdy jí chci vyfotit a zdrhá =D

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
 3. cupcaky musíš dělat v muffinové formě, jinak se ti vždy zdeformují ;) Jinak náš králík se taky nerad fotí, okamžitě pozná když na ní vytáhneš foťák a zdrhá =D

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se teda nedeformujou, i když je nemám ve formě. Dávám dva košíčky vždycky :)

   Vymazat
  2. U muffinu se mi to taky nikdy nestalo, ale tyhle kosicky jsou fakt tenky, takze po dvou no.

   Vymazat
 4. Jé ty cupcaky :) taky bych měla dát vyvolat pár fotek, furt to odkládám :/

  OdpovědětVymazat
 5. koľko fotiek :O ja som už tak dávno nevyvolávala fotky do albumov, je mi toho tak ľúto .. predtým sme skoro každý pol rok utekali vytlačiť fotky a potom sme si ich prezerali doma s celou rodinou .. :) tie chlebíčky a čína vyzerá veľmi chutne :)) a taktiež mám rada biele ruže ale viacej asi biele tulipány :)

  OdpovědětVymazat
 6. Pejsek je moc krásný! já už brusle jezdím od dubna a zatím mě to moc baví! dobrůtky na konec vypadají skvěle!

  OdpovědětVymazat
 7. Hi hi, můj pes se fotí rád, pokud mu nediktuji jak se má postavit, sednout a podobně, takže musím stíhat vlastně taky za běhu :-) Jinak já bych si cupcake dala :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...