Movie tip: Strážci Galaxie


Anotace: V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc koule a hrozbu, která se v ní ukrývá a ohrožuje celý vesmír, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupina táhla za jeden provaz a v posledním zoufalém souboji se pokusila zachránit osud celé galaxie.

Na Strážce Galaxie se těšil převážně Honza a to už nějakou dobu. Jak se film pomalu blížil do kin, začala jsem se těšit také, i když podle traileru jsem čekala blbost. Ovšem blbost, u které se budu smát od začátku do konce. Také mě film lákal díky Bradleymu Cooperovi, tedy až do té doby, než jsem zjistila, že Bradley je mýval :D

Strážci Galaxie jsou inspirováni komiksem z roku 2008.
Film má na CSFD 87%, dokonce je hodnocen jako 137 nejlepší. A v den, kdy jsem měla na film jít, jsem na jednom blogu četla moc pozitivní recenzi, takže jsem se fakt těšila.

Začátek vypadal docela slibně, Chris Patt je podle mě super volba, přitom ho režisér prý vůbec nechtěl ani na konkurz. Nerada se opět opakuji, už i Honza mi říká, že to píšu u každého filmu, ale Chris je fakt fešák :D Hned ukázka :D

Bohužel ani pěkná tvář a vypracované tělo Chrise mě nepřimělo, aby mě film bavil a já se nenudila. Film je opravdu blbost a ani ne tak zábavná, jak bych čekala. Vůbec nechápu to skvělé hodnocení, pro mě je film velkým zklamáním.

Nebýt mluvícího stromu, který neustále opakuje jen jednu větu "Já jsem Groot.", tak to fakt nestojí za nic. Jedině Groot film tak nějak zachránil a díky němu dávám o hvězdičku víc. I když Groot není ukecaný, bohatě stačí jeho obličej, je úžasnej. Jinak Groota namluvil Vin Diesel, který tuto repliku nadaboval ve více jazycích, aby mu zůstal originální hlas.

Od filmu Vás nechci odradit, pokud Vás láká, zajděte a udělejte si vlastní obrázek. Když už nic, pobaví Vás Groot. Mě s Honzou ovšem zklamal.
Hodnotím 3*

9 komentářů:

 1. Tak a já abych to vyrovnala, tak říkám jděte na to, protože ten film je úžasný. :D Já už na něm byla dvakrát, tak moc mě bavil. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mimochodem Chris Pratt asi nebyl takový fešák, když ho obsadili... musel zhubnout pěkných pár (desítek?) kilo...

   Vymazat
  2. Presne od Tebe jsem cekala, ze film podporis :D

   Vymazat
  3. No jo no. :D U mě to není moc překvapivé. :D

   Vymazat
 2. To by se mohlo příteli líbit :) Mrknem na to
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Nedávno na tomto filmu byl můj přítel! Nemůže si vynachválit, takže se těším až se budu moci na to podívat i já! Zbožňuji filmy od Marvelu :))) Na mém blogu je soutěž o bělící pásky na zuby, takže pokud ses nezapojila ještě, budu moc ráda za tvojí účast.:))) Blog ϐook of ϐeauty

  OdpovědětVymazat
 4. Musím říct, že stejně váhavě jsem přistupovala k Iron Menovi, ale byl fantastickej. Stejně tak Avengers. Přítel má rád tyhle filmy a docela mě k tomu taky přilákal. Podle trailleru ale o tomhle i on řekl, že to bude blbost, takže to asi nebudeme ani zkoušet, maximálně až bude dostupně ke stažení :))

  OdpovědětVymazat
 5. Tak graficky to vypadá dost dobře, na to bych se nechala nalákat.. ale bojím se že to bude opravdu blbost :D

  OdpovědětVymazat
 6. Videla som to a musím povedať, že trailer vyzeral zaujímavo, no film už nie :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...