Random aneb září 2014

Krásný pátek,
konečně tu máme víkend, nemohla jsem se ho dočkat. Co plánujete?

Září už máme za námi a dnes se můžete mrknout na pár fotek. Nejlepší v září pro mě byl určo víkend v Liberci, kde jsme mrkli s Honzou do zoo, vylezli na Ještěd a podívali se do science centra IQLandia. Článek s fotkami už jste mohli vidět zde.

Probíhala u nás jeden víkend výstava a zároveň chov drobné zvěře. Drobná tedy moc nebyla, kachny byly neskutečně obrovské, to samé králíci. S mamčou jsme se šly podívat a byly unešené, jak snad každý zvíře bylo krásný. Odolaly jsme a odešly ale z prázdnou :D Bohužel jsem měla vybitý mobil, takže fotky špatný a málo.

Na konci měsíce slavil brácha narozeniny, už je plnoletý, strašné. Zároveň v září mají narozky moje holky, hafani. Barče jsem koupila novou boudu a misky, nejsem si sice jistá, zda chápe, že to je dárek a myšlenej dobře, ale snad ano :D Niky dostala boxík plný dobrot a to jste měli vidět, jak se do krabice vrhla, celou ji vytahala, na ní bylo vidět, že je nadšená :)

 Zoo Liberec / Ještěd / IQLandia

 M&M bonbony / Snídaně / Mrož / Dělala jsem v práci dětem palačinky a od té doby dělám i každý víkend Honzovi k snídani :D

 Výborné kafe / Meruňkový koláč / Nudle s kuřecím masem / Hermelín s brusinkami, mňamka

 Výstava


 Po výstavě jsme zašly do cukrárny na shake, pistáciový s tureckým medem je vynikající

Bráchův dort / Baruška s novou boudou / Niky při rozbalování :D


Jaké bylo Vaše září? :)

5 komentářů:

 1. Ještě že snídám, jinak bych při pohledu na to jídlo dostala hrozný hlad :D A zvířátka jsou super, hned bych si nějakého králíka odnesla :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkné fotky :) Já bych si teď úplně dala ten hermelín. No já jdu zítra na brigádu a v neděli jestli bude krásně, tak bych chtěla někam vyrazit s přítelem :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat

 3. Pekný článok, prvá fotka je roztomilá :)

  Rada by som ťa pozvala na giveaway u mňa na blogu Sunrise of my life :)

  OdpovědětVymazat
 4. Palačinky taky máme rádi, ale s rozmazlováním chlapa bych byla opatrná. Bohužel, zas mám pracovní víkend, stejně to počasí je nic moc.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...