Brandnooz box - Leden 2016

Hezký začátek nového měsíce,
ještě než se vrhneme na novinky za leden či spotřebováno, tak nahlédneme do prvního Brandnooz boxu letošního roku. Box byl poměrně lehký a při otevření bylo hned jasné proč. Tentokrát nebyl narvaný k prasknutí a na první pohled to bylo lehce zklamání.

 • Březňák 11 - 0,5l, 11,90Kč
Čaje a piva se v boxu v poslední době vyskytují ve velkém. Nepiji ani jedno, na pivu si ale alespoň pochutná Honza.

 • Pure jablko - 0,25l, 27,90Kč
Tohle si dám naopak ráda. Už jednou se v boxu objevila ananasová varianta a byla moc dobrá. Jr to čistá nefiltrová jablečná šťáva, která se vyrábí přímým lisováním kvalitních plodů.

 • Rotkappchen Demi Sec - 0,7l, 139Kč
V boxu je pouze malé, neprodejné balení o velikosti 0,2l. Tato značka je číslo jedna v kategorii šumivých vín v Německu. I když mám raději nešumivá vína, tak plné balení bych klidně brala.

 • Maggi Rajská sladká - 0,75l, 24,90Kč
Nesnáším rajskou, ale tuhle dětskou polévku jsem jako dítě milovala. Určitě si zas ráda po dlouhé době dám.

 • Maggi Písmenková - 0,75l, 24,90Kč
Polévky jsou bez glutamátů a konzervantů, připraveny podle tradičních receptu. Sice polévky děláme spíše domácí, ale s pytlíkem absolutně nemám problém.

 • Kotányi Delikátní maso - 24,90Kč
Tenhle produkt jsem v letáčku nenašla a co tak koukám na obsahy, tak ani v boxíku být neměl. Takže buď se někde stala chyba, nebo to je omluva za poslední problémy s boxem. Když už tu zmiňuji problémy, tak musím tým Brandnooz box moc pochválit, protože hned vše začali řešit, dočkala jsem se několika omluv a opravdu velké ochoty.

 • Vitana Chlazená jíška - 190g, 29,90Kč
V boxu byly dvě varianty, světlá a tmavá. Já našla světlou, jíšky neobsahují žádná éčka ani konzervanty. Jsou vhodné k zahuštění omáček či polévek. Opět produkt, se kterým nemám problém a určitě se doma využije.

 • Ricola Meduňka - 40g, 29,90Kč
Obsahují směs 13 bylin, které pocházejí ze švýcarských hor. Bonbony jsou bez lepku, laktózy, barviv a cukru. Já podobné bonbony nemám ráda, ale mamča se o ně hned přihlásila.

 • Mixitka Třešeň a mandle - 50g, 39Kč
Mě tato značka přijde předražená, musli mi navíc nechutnalo o moc více než levnější značky. Na druhou stranu jsem ale ráda, že se v boxu značka objevila a ochutnám něco dalšího, co bych si zřejmě už sama nekoupila.  A zrovna tuhle tyčinku ochutnám ráda.

 • Mentos Choco - 38g, 19,90Kč
To vůbec nejlepší z boxu jsou pro mě nové Mentos s příchutí karamelu a čokolády. Doufám, že se jedná o stálý produkt a ne jen limitku, protože jsou naprosto božské. Jak vidíte, bílé se ani celé nedočkaly focení.

Ač se mi na první pohled zdál box chudý, tak jsem s jeho obsahem spokojená. Spoustu věcí ráda ochutnám, další se doma rozhodně neztratí a to, co nejím já, si rád vezme někdo další z rodiny. Sice už byly mnohem bohatší obsahy, ale ani s tímto nemám problém.

Jak se Vám obsah líbí?
Co Vás zaujalo?

3 komentáře:

 1. Největší radost bych měla z mixitky a mentosu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já bych hlavně chtěla vyzkoušet mentosky, mnam :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 3. Mixit určitě není předražená značka, spíš je cena jejich produktů nezvyklá ve srovnání s levnými nekvalitními müsli ze supermarketu :-) Mně tahle třešňová Mixitka úplně extra nejela, už jsem ji měla dřív a radši mám s ovesnými vločkami. Ale jako nápad je to určitě supr.
  Koření jsem v boxu taky neměla :-)
  Jinak jsem též byla ze začátku lehce zklamaná, ale nakonec jsem pro prozkoumání všech produktů spokojená.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...