Random aneb březen 2016

Krásný den,
jak jste si užily víkend? Mě skončila dvoutýdenní dovolená a dneska opět do práce. Že by se mi zrovna chtělo ráno zase brzy vstávat, to opravdu ne. Ale co se dá dělat, ty volna vždycky tak utečou, že vlastně nikdy nic ani pořádně nestihnu. Také to tak máte? Od čtvrtka jsem ale byla v Lipsku, kde bylo nádherně a Vás určitě neminou výletní články.

V dnešním článku si ale ještě shrneme předchozí měsíc a tím ho ukončíme. Březen nebyl opět nijak zajímavý, další zimní měsíc, ve kterém se nic moc nedělo. Až tedy na Velikonoce. Velikonoční výzdobu jsem vytáhla už na začátku března, abych si ji co nejvíce užila.

Letos se mi velikonoční beránek, tedy vlastně zajíček, péct nechtěl, ale nakonec jsem upekla zase rovnou tři. V pondělí jsme si s Honzou dali velikonoční nadílku a i když jsme říkali, že jen drobnosti, tak Honza to asi špatně pochopil a dostala jsem obrovskou hromadu dobrot. A Milka hrneček je teď můj nejoblíbenější :)

Tím veškeré zajímavosti z března končí. Duben už je ale mnohem lepší měsíc. Už teď za sebou máme dva výlety, v dubnu mám také narozeniny, stejně tak i Honza, takže určitě bude o čem psát.
 Velikonoční dekorace

 Nadílka od Honzy, jeho mámy a od rodiny, pořádná zásoba

 Kvítí / Velikonoční zajíc / Větvička

 Z malé, zrzavé Loly je už velký, žíhaný Lol :D

 Psí život / Baruška / Konečně je mám :D

Drak na svíčku / Výborné bylinkové preclíky / Nejlepší Cider, jak mojito / Čína

Jaký byl Váš březen?

11 komentářů:

 1. Ty jo, já úplně zapomněla, že máš taky živou králičinu. Roztomilej kousek! :)

  No potěš koště!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No pomalu jo, nechtěný :D Lol byla původně Lola a ještě k ní Bella, takže po zjištění, že vlastně z dvou holčiček je jeden chlapeček, jsem měla docela nahnáno, zda už nebudou miminka :D

   Vymazat
  2. No to byla sranda a těch nervů. A furt je to sranda, Lol šel tedy hned na kastraci. Předtím byl mazlivej, zlatej a od té doby je vzteklej, chrochtá, no šílený :D

   Vymazat
 2. Pěkné fotky. Krásná dekorace a tolik sladkostí... :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Úplně bych se pustila do těch sladkostí :D

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkné fotky! :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/2016/04/tip-vonavy-obchod.html

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář,moc si toho vážim. :)
Kontaktovat mě můžete přímo zde, nebo na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...