Útulné bydlení s Poster Store

Krásný den!
Dnes si odpočineme od kosmetiky a dáme si článek z úplně jiného soudku a to týkající se domova. Poslední rok trávíme doma více času, než obvykle. Zatímco dřív jsem se chodila domů spíše jen vyspat, tak nyní jsou obývák a legíny mojí téměř každodenní součástí.

A protože je potřeba si dělat radost a radovat se i jen z maličkostí, tak takové útulné bydlení ke štěstí určitě pomůže. I jen pohled na krásný plakát udělá svoje a právě plakáty nabízí švédská značka Poster Store, která se inspiruje skandinávským designem a například obrázek přírody úplně pohladí po duši.


Na e-shopu najdete doslova stovky motivů. Sama jsem vybírala neskutečně dlouho, protože plakáty jsou nádherné, nevěděla jsem, co dříve. Uchvácená jsem byla ze sekce "Města & Mapy", kde najdete překrásné fotoobrazy a já neodolala mojí vysněné Paříži. Právě Eiffelovku jsem brala ve větším rozměru a díky ní pak ladila už zbytek plákátů do růžova.


Pokud byste si přece jen nevybrali či váhali, tak každé úterý je na e-shopu nová kolekce. Věřím tedy, že si vybere opravdu každý a pokud nemáte vyloženě cit pro design, jistě oceníte na posterstore.cz Zeď inspirace, na které se nachází všemožné kombinace, například jak ladit obrazy zvířat a přírody, co za plakáty vybrat do ložnice, nebo dětského pokoje.


Sama jsem inspiraci využila, hlavně pro představu rozměrů a tohoto ladění. K plákátům jsem vybrala rovnou i rámečky, zvolila jsem neutrální bílé, avšak nad rosegold jsem dost váhala, ale myslím, že ani do budoucna bych je doma moc nesladila. Malé rámečky 21x30cm mají i podstavec, takže můžete obraz kamkoliv postavit.

Poster Store se snaží minimalizovat dopad výroby na životní prostředí, to znamená, že dřevo použité na plakáty pochází pouze z lesů, které splňují ty nejvyšší ekologické a sociální standarty, dřevo se pyšní hned několika certifikacemi.


Pokud i Vy přemýšlíte, že si domov zútulníte, tak mám pro Vás slevový kód ofpink35, se kterým získáte 35% slevu na nákup (neplatí pro kategorii Kolekce umělců a neplatí pro rámečky). Platí do 28.5.

Barter spolupráce s posterstore.cz

Přemýšlíte nad plakáty?
Které Vás zaujaly?

17 komentářů:

 1. Vybrala si si moc pekné plagáty. Aj ja už dlho rozmýšľam, že by som si nejaké kúpila, ale nevedela som kde, ďakujem za tip. Určite sa na stránku pozriem. A aj ten zľavový kód je veľmi lákavý.

  xx Alexandra z 𝕄𝕊 𝔸𝕃𝕎𝔸𝕐𝕊 𝕃𝔸𝕋𝔼 / INSTAGRAM

  OdpovědětVymazat
 2. Vybrala sis úžasné plakáty, mají tam velký výběr. Měla jsem docela problém si vybrat :D
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
 3. To jsou krásné plakáty :) :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mají opravdu nádherné plakáty a určitě si nějaký také objednám, do nového bytu budou potřeba jako sůl! :D :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, ty jo, opravdu vymazlené a promyšlené do posledního detailu. ☺♥
  Blog MonalisaBeautyEriAnna

  OdpovědětVymazat
 6. Výběr mají fakt velký. Ty tovje jsou takové krásně romatické.

  OdpovědětVymazat
 7. Poslední dobou se podobnými články a obrázky kochám u více blogerek. Plakáty mají vážně nádherný a ty jsi zvolila skvělý výběr :)

  OdpovědětVymazat
 8. Tyto plakáty jsem si úplně neoblíbila, ale věřím, že když si člověk navrhne něco svého, co se mu opravdu líbí, může to být krásné :) Úplně si nedokážu sice představit, jak bych s nimi nadekorovala třeba garsonku, kterou jsem viděla tady, aby to nevypadalo nějak moc přeplácaně, ale asi to bude z toho důvodu, že dávám přednost spíše minimalistické výzdobě a toto bych do garsonky ani nekupovala :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, moc si toho vážim. Na každou Vaši reakci se snažím odpovídat, případně mě můžete kontaktovat i soukromě na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...