Vonné vosky od Marty - Podzimní vůně

Sice už je venku sníh, já jsem hlavou pořád v létě někde na sluníčku a v teple, ale o víkendu už je dokonce první advent. Ale pojďme ještě zavzpomínat na barevný podzim, než se naplno poddáme vánočním přípravám a vůním cukru a perníčků.


Dýně, co má říz
Popis: Hřejivý sladký pomeranč v souznění se zázvorem a lehkým nádechem květin. Střední tóny vanilky, hřebíčku, skořice a muškátového oříšku zdůrazňují podtóny dřevin, které do vůně vnášejí podzim.

Co je více podzimního, než právě dýně. Tohle ale teda není vyloženě dýňová vůně, ale kombinace koření. Hodně cítím v pozadí skořici, hřebíček a jako základ květiny. Vůně je zajímavá, na první dobrou cítíte pudrové květiny, které mi zas tak nevoní, ale jakmile se rozvoní skořice, jedná se o příjemnou parfemaci. Po roztopení je jemná, nevtíravá a provoní spíše menší místnost, ve větší ji moc necítím.
Espresso
Popis: Kávu sama nepiju, takže mi budete muset říct, jestli tak tento vonný vosk opravdu voní. Bohatá a silná vůně kávy s trochou mléka.
 
Miluji kávu a miluji její vůni. Ač se jedná o espresso, které by mělo být silnější, tak vůně je to více smetanovější, než čistě kávová. Provoní i velké místnosti a to hodně intenzivně, je cítit opravdu hodně.

Kouzelný ležák
Popis: Jestlipak vás napadne, jakým kouzelným ležákem je tento vonný vosk inspirován? Správně, opravdu voní jako nejmenovaný nápoj z nejmenované knihy o nejmenovaném kouzelníkovi s nejmenovanou vadou na kráse. Sladké cukrové akordy karamelu, máslového ležáku a jemné vanilky.

Netuším, jak voní ten proslulý kouzelný ležák, ale tenhle voní krásně. Úplně z něj cítím tu podzimní pohodu pod dekou a s hrnkem v ruce. Hodně sladká vůně máslového karamelu, která provoní, ale zároven není nijak vtíravá, ale tak akorát intenzivní a příjemná.

Javorovo-pekanové pokušení
Popis: Sladká, sladká, sladká javorovo-pekanová vůně! Kromě hlavních ingrediencí ještě voní po karamelu, podmáslí, jemné vanilce a cukru. Na výběr máte z několika variant.
 
Tohle je láska, přesně vůně, kterou miluji a kterou jsem si okamžitě zamilovala. Pokušení je úplná sladká bomba, ze které hodně cítím čokoládu. Já vyloženě čoko vůně tolik nevyhledávám, ale v kombinaci s máslem a karamelem je to božská vůně. Teplá, hřejivá a velmi výrazná.


Kaštánek
Popis: Oříšková vůně pražených kaštanů, ze které se vám budou sbíhat sliny. Kaštany jemně doplňuje vanilka a tmavá hedvábná káva.
 
Kaštánek je za mě více kávový, než espresso výše. Úplně v tom cítím vanilkové kafe, hutnější a teplá vůně, opět ideální na podzim a zimu. Jen bohužel po rozhoření málo intenzivní, téměř jsem ji nevnímala.

Barter spolupráce s vonnevoskyodmarty.cz

Jaké vůně pálíte na podzim?
Už jste zkoušeli vůně od Marty?

14 komentářů:

 1. To jsou hezké vosky. Tyhle od Marty vůbec neznám. Já teď trochu víc jedu ve vonných olejíčkách :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Měla bych problém si vybrat, asi bych potřebovala všechny, protože už podle názvů a popisů vypadají víc než lákavě:-) Vosky od Marty jsem ještě nezkoušela, ale rozhodně to potřebuji napravit, sortiment je úžasný:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Já jednu spíš ve svíčkách a aromaolejíčkách, takže vosky jdou hodně mimo mne. Ale některé vůně nevypadají špatně

  OdpovědětVymazat
 4. Jůů, všechny vypadají velmi lákavě! Stránku eshopu si ukládám do záložek. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, to vypadá skvěle. Já jsem spíš svíčková, ale aromalampu mám doma taky :-D

  OdpovědětVymazat
 6. Ty musí nádherně vonět! Miluji všechny vonné olejíčky, vosky a svíčky...Jsem na nich závislá! :D

  OdpovědětVymazat
 7. Tak ty musí vonět a ten design je dokonalý :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, moc si toho vážim. Na každou Vaši reakci se snažím odpovídat, případně mě můžete kontaktovat i soukromě na mail: charmedka92@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...